השירותים שלנו

זקוק לעזרה? משרד עורכי דין ערן בן עמי המוביל בתחום דיני התעבורה אחראי על מאות זיכויים! רשיון הנהיגה הוא החופש שלנו לחיות ולהתפרנס. תן למקצוענים לטפל לך בבעיה.

עו"ד ערן בן עמי, מחבר הספר "בנתיב הבטוח"- מדריך לדיני תעבורה לנהג המצוי, ייסד משרד עורכי דין בוטיק השם דגש על מקצוענות ושרות ללא דופי. משרדנו קיים מזה 12 שנים בהם היווה פורץ דרך בתקדימים משפטיים רבים שהסתיימו בזיכוי. המייסד, עו"ד בן עמי בעל נסיון רב של שנים רבות בהופעות בבתי המשפט לתעבורה, שהחל בפרקליטות (פלילי) והמשכו משרד עורכי דין המתמחה בדיני התעבורה ובמשפט הפלילי,

מרצה בלשכת עורכי הדין על דיני תעבורה, חבר בוועדת התעבורה של הלשכה ומתנדב בעמותת "אור ירוק"

משרדנו יקנה לכם הגנה משפטית צמודה, מקצועית ויצירתית, כך יצרנו את פריצת הדרך שגילתה את האמת האוניברסיטה העברית עבורנו התגלה כי הינשוף מזייף בתוצאה באופן שנהיגם רבים מורשעים בעבירה שלא במאבק למניעת תאונות הדרכים.

המדעית במקרה של ה"ינשוף" למדידת אלכוהול שרכשנו מהמשטרה. בבדיקות המעבדה שערכה

ביצעו. צור קשר בהקדם ונבחן את המקרה שלך ונתאים לך עורך דין תעבורה מקצועי.

מהירות מופרזת

ישנם שני סוגים של דו"חות תנועה. האחד, דו"ח מהיר אשר מגיע מיד לאחר ביצוע העבירה. הנוסף , דו"ח אשר יגיע אל ביתנו רק אחרי שיעבור תהליך של עיבוד, דבר אשר גורם לכך שהדו"ח יגיע אלינו רק כחודשיים אחרי ביצוע העבירה ואף יותר.
למידע נוסף

נהיגה בשכרות

זיכוי מעבירת נהיגה בשכרות אפשרי, קימת רק דרך מעשית אחת. בהמשך תקבלו הסבר משפטי מעודכן על המצב הקיים היום וכיצד ניתן להתמודד עם כתב אישום בגין עבירת נהיגה בשכרות. קיימת בעיה אמיתית באשר לאמינות תוצאותיו של ה"ינשוף".
למידע נוסף

רמזור אדום

על פניו, המדובר בעבירה חמורה ביותר ומסוכנת העלולה לגרור בעקבותיה תאונת דרכים בשל חציית צומת באור אדום. יחד עם זאת, בשנים האחרונות החליטה משטרת ישראל על שינוי במדיניות ושינתה את סיווג העבירה מעבירה מסוג "הזמנה לדין" לסוג "ברירת קנס".
למידע נוסף

נקודות משרד הרישוי

פסק דין של בית משפט, דו"ח של שוטר ששולם או שחלף המועד לתשלום הדו"ח (90 יום מיום העבירה). חשוב להדגיש: דו"ח ששולם או שחלפו 90 ימים ממועד קבלתו גם אם לא שולם, הוא למעשה כמו פסק דין של בית משפט, דהיינו ממועד זה נזקפת הרשעה לחובת הנהג ומכאן באופן אוטומטי יזקפו נקודות לחובתו של הנהג מאת משרד הרישוי.
למידע נוסף

תאונות דרכים

במדינת ישראל קיימים שני גופים האמונים על הגשת כתבי אישום, כאשר באופן כללי ניתן לומר כי מלבד תאונות דרכים קטלניות (משמע: עם הרוגים) עליהן אמונה הפרקליטות על הגשת כתבי האישום, בכל יתר העבירות מי שמוסמך להגיש כתבי אישום בתחום התעבורה הנם התובעים המשטרתיים בהתאם לאזור שבו נעברה העבירה.
למידע נוסף

נהיגה ללא רישיון נהיגה

פקודת התעבורה עושה הבחנה ברורה בין מצב שבו אדם נהג כאשר לא חידש את רישיון הנהיגה שלו לבין מצב שבו נהג במצב בו מעולם לא היה לו רישיון נהיגה.עבירה של נהיגה בלי רישיון נהיגה בתוקף הנה חמורה פחות ונחשבת במרבית המקרים לעבירה טכנית. במרבית המקרים אי חידוש רישיון נהיגה נובע מאי תשלום קנסות או מאי תשלום אגרת רישיון נהיגה.
למידע נוסף

שימוש ברכב ללא רשות הבעלים

זוהי אחת מהעבירות החמורות ביותר בפקודת התעבורה ולמרות זאת בקרב הציבור עבירת השימוש ברכב ללא רשות נתפסת כעבירה אשר מקלים איתה ראש, "להשאיל" רכב או "לקחת סיבוב" ללא רשות מחבר, מההורים, אחים וכדומה הוא למעשה בשפה המקצועית שבל"ר- שימוש ברכב ללא רשות.
למידע נוסף

אי ציות לשוטר

עבירה על תקנה 23 (א)(1) הנה עבירה מסוג זימון לדין והנהג יזומן לבית המשפט שיקבע את עונשו. ככלל, לא קיימת חובת פסילה מינימלית בחוק אך בתי המשפט מתייחסים לנהגים שאינם מצייתים להוראות שוטר כאל "עברייני תנועה" אשר מזלזלים במערכת אכיפת החוק.
למידע נוסף

עבירות המחייבות פסילה

מהן העבירות המחייבות פסילה? באיזה מצב ישלל מכם הרישיון והאם ניתן לצמצם את הנזק ו/או תקופת הפסילה.
למידע נוסף
לייעוץ מיידי ולייצוג משפטי בנושא של נהיגה בשכרות התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: